سگ آبی نادر در خلخال رهاسازی شد

۰

کیف پول

سگ آبی نادر در خلخال رهاسازی شد

توسط دکتر منصور آدینه محمدی · منتشر شده ۹۹/۰۷/۰۱ · به روز شد 99/06/31۰

رییس اداره حفاظت محیط زیست خلخال از رهاسازی یک قلاده سگ آبی نادر از نوع شنگ در حیات وحش این شهرستان خبر داد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از ایرنا، «مهدی کسایی» روز یکشنبه گفت: در اتفاقی نادر این حیوان وحشی که از حیوانات در معرض تهدید و  انقراض محسوب می‌شود در داخل یک استخر پرورش ماهی خالی از آب گرفتار شده بود.

وی اظهار کرد: با تماس تلفنی مالک واحد پرورش ماهی، محیط بانان اداره حفاظت محیط زیست با استفاده از تور و بدون آسیب وارد کردن به آن از استخر بیرون آورده و در رودخانه هرو چایی رهاسازی کردند.

رییس اداره حفاظت محیط زیست خلخال اظهار کرد: شنگ پستانداری گوشتخوار از خانواده راسوها است که در رودخانه و تالاب‌ها زندگی و از آبزیان از جمله ماهی و خرچنگ تغذیه می‌کند.

وی با بیان اینکه این گونه حیوان وحشی بندرت به چشم دیده شده و دور از  انسان زیست می‌کند گفت: سگ‌های آبی به دلیل کاهش منابع غذایی در رودخانه‌ها گاهی اوقات به سراغ ماهیان استخرهای پرورش ماهی رفته و حین شکار ماهیان  استرخ و یا مزارع پرورش ماهی در تورها و فنس‌های حریم استخرها گرفتار می‌شوند.

خلخال در جنوب اردبیل واقع است

منبع:حکیم مهر

۰
مطالعه بیشتر🔬👈  کاسکو Grey parrot

دکتر مرجان معاونی

خانم دکتر مرجان معاونی دارنده مدرک دکتری حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه تهران واحد بین المللی کیش میباشند مدیر عامل شرکت های : ۱-دایا ژیوار ایرانیان کیش ۲-ونداد ژیوار ایرانیان ۳-فرهود ژیوار ایرانیان ۴-اوات ژیوار ایرانیان ۵-اهورا ژیوار ایرانیان

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام

ما به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟